Gå direkt till Nyheten (På nya jobb i Lidköpings kommun)

 
  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 01 december 2022

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

På nya jobb i Lidköpings kommun

Publicerad torsdag, 08 september 2022, 17:46 av Redaktionen

Här är alla som fått nya arbetsuppgifter eller nya anställningar vid Lidköpings kommun under  augusti.

Efternamn Förnamn Benämning Orgnivå

Svensson Efva Skolsköterska Barn & Skola
Fjellner Monica Skolkurator Barn & Skola
Strandroth Elisabet Skolsköterska Barn & Skola
Dahlberg Charlotte Grundskollärare Barn & Skola
Ekström Johan Skolpsykolog Barn & Skola
Blixt Alexandra Skolkurator Barn & Skola
Svensson Vera Resursvikarie Barn & Skola
Holmström Werner Lotta Resursvikarie Barn & Skola
Tropp Svensson Malott Lärare Barn & Skola
Kindberg Anna-Lena Administratör Barn & Skola
Aronsson Paula Lärare obehörig Barn & Skola
Nordmark Daniel Lärare obehörig Barn & Skola
Matanovic Gabrijel Idrottslärare obehörig Barn & Skola
Bernaba Dalal Förskolebiträde Barn & Skola
Lidholm Patrik Lärare obehörig Barn & Skola
Elmbrant Johan Elevassistent Barn & Skola
Velasquez Somoza Delvin Lärare obehörig Barn & Skola
Augustsson Jenny Lärare Barn & Skola
Halldin Emily Lärare Barn & Skola
Sundberg Jakob Grundskollärare Barn & Skola
Forsbom Sandra Lärare Barn & Skola
Malm Annica Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Uppström Line Grundskollärare Barn & Skola
Karlsson Linus Grundskollärare Barn & Skola
Gunnarsson Monica Pedagogresurs Barn & Skola
Larsson Eva Pedagogresurs Barn & Skola
Rask Marianne Pedagogresurs Barn & Skola
Larsson Camilla Pedagogresurs Barn & Skola
Holmquist Marcus Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Karlsson Helene Pedagogresurs Barn & Skola
Gabrielsson Emma Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Pettersson Tilda Förskolebiträde Barn & Skola
Wendin Elvira Pedagogresurs Barn & Skola
Carlsson Amanda Förskollärare Barn & Skola
Johansson Ann-Christin Barnskötare Barn & Skola
Johansson Katarina Lärare fritidshem Barn & Skola
Sundvall Sten Pedagogresurs Barn & Skola
Samuelsson Krantz Emma Lärare obehörig Barn & Skola
Krook Lucy Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Myrberg Agneta Lärare Barn & Skola
Sundberg Daniel Socialpedagog Barn & Skola
Larsson Gunilla Pedagogresurs Barn & Skola
Magnusson Eva Lärare fritidshem Barn & Skola
Unker Stålfelt Lillemor Lärare fritidshem Barn & Skola
Jiremyr David Lärare fritidshem Barn & Skola
Stark Madeleine Förskollärare Barn & Skola
Nilhammer Karin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Olsson Carola Lärare Textil obehörig Barn & Skola
Gustafsson Anna Lärare Barn & Skola
Larsson Linda Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Steindahl Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Andersson Elin Lärare Barn & Skola
Åsberg Andreas Lärare musik Barn & Skola
Georgieva Alexandra Lärare Barn & Skola
Enestig Evelina Musiklärare Barn & Skola
Ellgren Michael Musiklärare obehörig Barn & Skola
Schyberg Linda Lärare Barn & Skola
Andersson Eva Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Norin Marcus Pedagogresurs Barn & Skola
Nilsson Sandra Barnskötare Barn & Skola
Irhage Nadja Barnskötare Barn & Skola
Kjörk Emelie Barnskötare Barn & Skola
Berling Ebba Elevassistent Barn & Skola
Elofsson Madeleine Lärare obehörig Barn & Skola
Järnebrand Hanna Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ekman Patrik Barn- och Elevhälsochef Barn & Skola
Friman Ulrica Rektor Bitr Barn & Skola
Magnusson Niclas Rektor Barn & Skola
Sabel Andersson Sofia Rektor Bitr Barn & Skola
Göransson Marcus Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Andersson Katharina Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Fransila Kristian Pedagogresurs Barn & Skola
Khaled Rami Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Moberg Vilma Lärare obehörig Barn & Skola
Holmström Thelma Pedagogresurs Barn & Skola
Carlsson Ann-Charlotte Förskolebiträde Barn & Skola
Lindberg Erik Lärare fritidshem Barn & Skola
Söderström Py Barnskötare Barn & Skola
Djup Lidholm Isabelle Barnskötare Barn & Skola
Apell Ulrica Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Kjell Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Björn Karin Förskollärare obeh Barn & Skola
Högmark Lisa Pedagogresurs Barn & Skola
Oxelfjärd Annika Lärare i förskoleklass Barn & Skola
Speziale Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Fröjd Catarina Grundskollärare Barn & Skola
Talic Meliha Lärare Barn & Skola
Eriksson Linus Lärare obehörig Barn & Skola
Sunnerlöf Monika Förskolebiträde Barn & Skola
Henriksson Malin Barnskötare Barn & Skola
Persson Angelica Lärare obehörig Barn & Skola
Olsson Ann-Sofie Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Jahnstedt Ulrika Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Johansson Katarina Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Landahl Amanda Lärare Barn & Skola
Gustavsson Karin Förskollärare Barn & Skola
Hallqvist Hanna Lärare obehörig Barn & Skola
Bleeker Henrietta Lärare obehörig Barn & Skola
Morina Flakgrant Pedagogresurs Barn & Skola
Wallgren Olivia Lärare obehörig Barn & Skola
Jonsson Lisa Förskollärare obeh Barn & Skola
Albinsson Per Barnskötare Barn & Skola
Abdulrahim Samah Barnskötare Barn & Skola
Strützke Malin Barnskötare Barn & Skola
Höglund Emelie Förskollärare obeh Barn & Skola
Fernholt Sarah Barnskötare Barn & Skola
Holmquist Heléne Lärare Barn & Skola
Brättorp Maria Speciallärare Barn & Skola
Nehlin Mia Pedagogresurs Barn & Skola
Andersson Lena Förskolebiträde Barn & Skola
Abelsson Malin Barnskötare Barn & Skola
Tesfaldet Fortuna Barnskötare Barn & Skola
Nicklasson Hannah Förskollärare obeh Barn & Skola
Vidarsson Rehnberg Helene Lärare obehörig Barn & Skola
Ericsson Lars Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Kvick Eriksson Jessica Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Kalén Linda Lärare Barn & Skola
Hammour Azhar Pedagogresurs Barn & Skola
Drotz Johan Lärare trä-metallslöjd Barn & Skola
Gustafsson Josefine Barnskötare Barn & Skola
Nickert Evelina Barnskötare Barn & Skola
Hultgren Emma Förskollärare Barn & Skola
Wärja Maria Förskollärare obeh Barn & Skola
Mansor Ranim Barnskötare Barn & Skola
Herlöv Karin Lärare i tidigare åren Barn & Skola
Jungqvist Lena Fritidspedagog Barn & Skola
Blomqvist Marianne Fritidspedagog Barn & Skola
Gustavsen Ann-Christin Lärare textilslöjd Barn & Skola
Djup Niklas Lärare trä-metallslöjd Barn & Skola
Fredén Therese Lärare Barn & Skola
Andersson Happe Emma Lärare Barn & Skola

Jansson Lovisa Badvärd Kultur & Fritid
Larsson Rebecka Simlärare Kultur & Fritid
Öster Jakob Antikvarie Kultur & Fritid
Arnälv Emma Bibliotekarie Kultur & Fritid
Luksija Muamer Fritidsledare Kultur & Fritid

Jungbeck Thomas Projektledare Kommunledning
Josefsson Christina Förvaltningschef bi Kommunledning
Yderhag Peder HR-strateg Kommunledning
Holm Anna-Carin Kanslistrateg Kommunledning
Andrén Max Kommunsekreterare Kommunledning
Johnsson Sara Kommunikationsstrateg Kommunledning

Ohlin Stefan Styrkeledare/Brandman Räddningstjänsten
Algotsson Thomas Brandinspektör Räddningstjänsten
Bergquist Linus Styrkeledare Räddningstjänsten
Arufors Elias Brandman Räddningstjänsten

Anjemo Rasmus Anläggare Service
Ek Andreas Enhetschef Service
Warnemark Tomas Driftarbetare Service
Johansson Amanda Driftarbetare Service
Hollsten Johnny Fastighetsskötare Service
Ström Ida Lokalvårdare Service
Karlsson Jessica Lokalvårdare Service
Maliloes Nanthita Lokalvårdare Service
Hansson Maria Lokalvårdare Service
Bjelkenhoff Sandra Lokalvårdare Service
Hammarström Terra Lokalvårdare Service
German Oskar Ekonomibiträde Service
Pham Huong Ekonomibiträde Service
Bjelkenhoff Erika Ekonomibiträde Service
Eriksson Paula Ekonomibiträde Service
Palmborg Hanna Köksansvarig Service

Wilberg Jenny Vårdbiträde Social Välfärd
Ohle Heidemarie Undersköterska Social Välfärd
Sundberg Gabriel Vårdbiträde Social Välfärd
Fridh Isabelle Boendestödjare Social Välfärd
Karlsson Caroline Boendestödjare Social Välfärd
Höjer Malin Boendestödjare Social Välfärd
Larsson Heléne Undersköterska Social Välfärd
Jafari Yasin Undersköterska Social Välfärd
Mohlin Ronja Måltidsvärd Social Välfärd
Amini Soraya Undersköterska Social Välfärd
Asanovska Afrodita Undersköterska Social Välfärd
Fors Alicia Undersköterska Social Välfärd
Djup Gustafsson Lisa Undersköterska Social Välfärd
Sedström Alexandra Undersköterska Social Välfärd
Bouzra Johanna Undersköterska Social Välfärd
Larsson Alva Vårdbiträde Social Välfärd
Molander Marina Undersköterska Social Välfärd
Papadopoulos Sakine Vårdbiträde Social Välfärd
Turdubekova Laura Vårdbiträde Social Välfärd
Elfstrand Jennifer Undersköterska Social Välfärd
Johansson Evelina Socialsekreterare Social Välfärd
Greneheim Ann-Sofie Familjerättssekreterare Social Välfärd
Puumala Tatiana Undersköterska/Resursarb Social Välfärd
Svahn Rebecka Stödbiträde Social Välfärd
Ahmedsha Abdullah Stödassistent Social Välfärd
Lundgren Hanna Stödbiträde Social Välfärd
Svensson Rebecka Vårdbiträde Social Välfärd
Allahverdi Leyla Stödbiträde Social Välfärd
Lindh Ann-Louise Stödassistent Social Välfärd
Tobiasson Ulrika Samordnare Social Välfärd
Jansson Niklas Personlig assistent Social Välfärd
Hellman Stenberg Jens Stödassistent Social Välfärd
Sattout Katrine Undersköterska Social Välfärd
Rosén Maria Undersköterska Social Välfärd
Abdu Hilal Undersköterska Social Välfärd
Mellgren Madelene Undersköterska Social Välfärd
Karlgren Ann-Christine Undersköterska Social Välfärd
Arrefelt Mikaela Undersköterska Social Välfärd
Claesson Angelika Undersköterska Social Välfärd
Johansson Magdalena Boendestödjare Social Välfärd
Holmström Jannike Familjebehandlare Social Välfärd
Olsson Bred Hanna Utredningssekreterare Social Välfärd
Dahl Alice Administrativ assistent Social Välfärd
Mann Kristina Stödassistent Social Välfärd
Manasieva Erika Undersköterska Social Välfärd
Lotfinematie Mehdi Undersköterska Social Välfärd
Nilsson Camilla Stödbiträde Social Välfärd
Awad Amal Undersköterska Social Välfärd
El Khouri Dany Vårdbiträde Social Välfärd
Rask Ellinor Socialsekreterare Social Välfärd
Årlid Henriksson Ella Biståndshandläggare Social Välfärd
Lidberg Robin Stödbiträde Social Välfärd
Gustavsson Anna Personlig assistent Social Välfärd
Karlsson Daniel Personlig assistent Social Välfärd
Svensson Ulrika Arbetsterapeut Social Välfärd
Rönnerhall Jessica Arbetsterapeut Social Välfärd
Åkesson Jonas Stödbiträde Social Välfärd
Axelsson Håkan Stödassistent Social Välfärd
Wigstad Elin Stödbiträde Social Välfärd
Nesiri Yasir Stödbiträde Social Välfärd
Tholin Märta Vårdbiträde Social Välfärd
Ryd Maria Vårdbiträde Social Välfärd
Motuzaite Vita Vårdbiträde Social Välfärd
Främgård Agneta Värdinna Social Välfärd
Yousefi Fahim Vårdbiträde Social Välfärd
Alyassin Issam Undersköterska Social Välfärd
Alyassin Hisham Undersköterska Social Välfärd
Härling Carl Stödbiträde Social Välfärd
Laurén Mirelle Stödassistent Social Välfärd
Zetterström Wallström Saga Vårdbiträde Social Välfärd
Nehlin Julia Vårdbiträde Social Välfärd
Bäckman Jennie Vårdbiträde Social Välfärd
Johansson Alfred Undersköterska Social Välfärd
Ulfengren Lindberg Ida Sjuksköterska Social Välfärd
Persson Charlotte Administratör Social Välfärd
Olsson Ann-Christin IT-handläggare Social Välfärd
Pettersson Emelie Stödassistent Social Välfärd
Tranberg Anna Enhetschef Social Välfärd
Blom Moa Enhetschef Social Välfärd
Bengtsson Luna Undersköterska Social Välfärd
Lidholm Kamilla Undersköterska Social Välfärd
Klang Sofia Undersköterska Social Välfärd
Johansson Lena Undersköterska Social Välfärd
Ahlén Marina Boendestödjare Social Välfärd
Carlson Julia Undersköterska Social Välfärd
Rahimi Zainab Vårdbiträde Social Välfärd
Abubeker Hayat Vårdbiträde Social Välfärd
Broberg Ylva Undersköterska Social Välfärd
Gustafsson Afranjan Vårdbiträde Social Välfärd
Hansson Felicia Vårdbiträde Social Välfärd
Abou Khiyara Sajeda Undersköterska Social Välfärd

Björklund Nina Skoladministratör Utbildning
Lans Annika Resurspedagog Utbildning
Schram Sofia Lärare Utbildning
Ullström Josefsson Maria Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Bengtsson Bengt Lär bygg/anläggtekn ämn Utbildning
Fröjd Lena Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Svärdhagen Andreas Lärare NO-ämnen Utbildning
Axell Åsa Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Ekström Hanna Lärare Utbildning
Ejnarsson Dag Lärare Kemi-teknik Utbildning
Karlsson Jens Utbildningsledare Utbildning
Ekblom Malin Utbildningsledare Utbildning
Eriksson Malin Enhetschef tf Utbildning
Johnson Helena Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Gustafsson Martina Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Kassem Rasha SFI-Lärare Utbildning
Mehner Elin Studie o yrkesvägledare Utbildning
Tamo Samr Studiehandledare Utbildning
Näsholm Denise Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Wennersten Ulrica Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Karlsson Petra Lärare obehörig Utbildning
Rydstedt Frida Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Gustafsson Louise Elevkoordinator Utbildning
Gustavsson Christina Resurspedagog Utbildning
Kavalic Martina Skolsköterska Utbildning
Persson Cecilia Specialpedagog Utbildning
Fahlgren Stina Skolsköterska Utbildning
Prytz Ebba Skolkurator Utbildning
Thiger Sophia Skolsköterska Utbildning
Källsbäck Jonas Musiklärare obehörig Utbildning
Hedin Otto Lärare Gymn obehörig Utbildning
Johansson Andreas Musiklärare Utbildning
Lewerin Theo Pedagogisk assistent Utbildning
Björk Lena Pedagogresurs Utbildning
Cederqvist Annette Pedagogresurs Utbildning
Bäckström Helena Pedagogresurs Utbildning
Arneson Maria Pedagogresurs Utbildning
Andersson Martin Pedagogresurs Utbildning
Sonnergård Cornelia Pedagogresurs Utbildning
Jansson Annelie Lärare Utbildning
Myrberg Annie Lärare Utbildning
Sjöäng Anna-Malin Yrkeslärare Utbildning
Holmstedt Karin Speciallärare Utbildning
Van Oosten Martina Lärare Utbildning
Hallbäck Tim Pedagogresurs Utbildning
Åkesson Anton Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Tysse Anna Lärare Utbildning
Halling Patrik Gymnasielärare Utbildning
Frimodig Anna Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Fayssal Sarah Elevassistent Utbildning
Kilpelä Mervi Lärare Utbildning
Svanström Erik Lärare Utbildning
Nilsson Patrik Lärare Utbildning
Artig Simon Lärare obehörig Utbildning
Broberg Catrin Yrkeslärare Utbildning
Eriksson Jennie Lärare Utbildning
Runesson Viktor Resurspedagog Utbildning
Forendal Camilla Gymnasielärare Utbildning

– – – –
Källa: Lidköpings kommun