Gå direkt till Nyheten (På nya jobb i Lidköpings kommun)

  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 09 december 2022

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

På nya jobb i Lidköpings kommun

Publicerad fredag, 22 juli 2022, 15:09 av Redaktionen

Här är alla som anställts, eller fått nya anställningsförhållanden, vid Lidköpings kommun i juni.

Efternamn Förnamn Benämning Förvaltning

Mehmeti Leonora Förskolebiträde Barn & Skola
Hjelm Nilsson Margareta Lärare obehörig Barn & Skola
Ploco Amina Socialpedagog Barn & Skola
Danielsson Ulrika Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Wahll Lena Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Östlind Pernilla Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Gabrielsson Emma Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Nehlin Mia Elevassistent/Resurs Barn & Skola
Leckström Inger Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ahlén Paulina Lärare obehörig Barn & Skola
Andersson Happe Emma Lärare Barn & Skola
Bodin Josefina Lärare obehörig Barn & Skola
Khaleel Ahlam Barnskötare Barn & Skola
Svensson Johannes Lärare obehörig Barn & Skola
Ismaili Deniz Pedagogresurs Barn & Skola
Larsson Linda Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Steindahl Maria Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Amidzic Valentina Modersmålslärare Barn & Skola
Duarte Wallin Ana Lidia Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Hassan Hamdi Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Inci Cihan Modersmålslärare Barn & Skola
Kaminska Izabela Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Makhajian Talar Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Nieroth Van Lien Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Teklay Berhe Wehazit Lärare obehörig Barn & Skola
Ziadeh Elie Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Hao Xu Modersmålslärare obehör Barn & Skola
Zayat Sawsan Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Ellgren Michael Musiklärare obehörig Barn & Skola
Stensson Angelica Lärare obehörig Barn & Skola
Abrahamsson Karin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Danielsson Fredrik Lärare obehörig Barn & Skola
Klang-Stureson Liselotte Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Nyberg Malena Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Edqvist Carola Förskollärare obeh Barn & Skola
Sundblad Susanne Lärare obehörig Barn & Skola
Bergman Fredrik Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lindell Back Lena Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lugner David Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Zachrisson Sara Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Liwell Jenny Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lundqvist Ulrika Speciallärare obehörig Barn & Skola
Högmark Lisa Pedagogresurs Barn & Skola
Andersson Philip Lärare trä/met obehörig Barn & Skola
Persson Rickard Lärare obehörig Barn & Skola
Broberg Christer Lärare Barn & Skola
Hallberg Jennicke Lärare obehörig Barn & Skola
Jahnstedt Ulrika Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Johansson Katarina Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Lindahl Maria Lärare obehörig Barn & Skola
Bylander Emelie Förskollärare obeh Barn & Skola
Bäckström Elsa Förskolebiträde Barn & Skola
Gustafsson Cajsa Förskollärare Barn & Skola
Karimi Saeed Barnskötare Barn & Skola
Wennefjord Mikaela Barnskötare Barn & Skola
Brolin Anton Förskollärare obeh Barn & Skola
Apelberg Wernestrand Anna Lärare Slöjd/Text Barn & Skola
Larsson Peter Lärare trä-metallslöjd Barn & Skola
Kronkvist Emma Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Dalefalk Linda Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Sundberg Robert Lärare obehörig Barn & Skola
Ericsson Lars Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Johansson Lena Lärare obehörig Barn & Skola
Kvick Eriksson Jessica Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Norlin Jennie Lärare fritidshem obehör Barn & Skola
Hasselström Sara Socialpedagog Barn & Skola
Bengtsson Camilla Förskollärare Barn & Skola
Broberg Marie Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Gärdström Anna-Karin Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola
Åkervall Sofia Förste Lärare Karriärtjä Barn & Skola

Ekholm Wilhelm Badvärd Kultur & Fritid
Andersson Ann-Sofie Koordinator Kultur & Fritid
Johansson Jakob IT-pedagog Kultur & Fritid
Leandersson Reneé Bibliotekarie Kultur & Fritid
Andrén Tilde Fritidsledare Kultur & Fritid
Sarkissian Ararad Fritidsledare Kultur & Fritid

Bengtsson Tobias Utvecklingsstrateg Kommunledning
Sjömark Mikael Fotograf Kommunledning

Rahm Johan Brandman Räddningstjänsten
Spekal Andreas Brandman Räddningstjänsten
Österberg Stina Brandman Räddningstjänsten

Lorentsson Malin Mark- o Exploateringsing Samhällsbyggnad
Wennstam Lisa Planarkitekt Samhällsbyggnad

Lövkvist Isac Anläggare Service
Hollsten Johnny Fastighetsskötare Service
Pettersson Sanna Kock/Kokerska Service
Torbjörnsson Ann-Charlott Köksansvarig Service
Malm Jessica Kock/Kokerska Service
Gustafsson Jennie Ekonomibiträde Service
Blomgren Emelie Logistik o paketering Service
Eriksson Karlsson Robin Parkarbetare Service
Karlsson Hugo Parkarbetare Service
Snis Robin Parkarbetare Service

Ståhl Maria Undersköterska Social Välfärd
Karlsson Caroline Boendestödjare Social Välfärd
Hagman Beatrice Samordnare Social Välfärd
Sandell Therése Undersköterska Social Välfärd
Gustafsson Ann-Sofie Undersköterska Social Välfärd
Dahlberg Wilma Vårdbiträde Social Välfärd
Mohlin Ronja Måltidsvärd Social Välfärd
Yousefi Niyaz Undersköterska Social Välfärd
Karlberg Matilda Undersköterska Social Välfärd
Yousefi Rahim Vårdbiträde Social Välfärd
Siljebäck Sanna Undersköterska Social Välfärd
Johansson Helén Undersköterska Social Välfärd
Carlson Christina Undersköterska Social Välfärd
Erlandsson Moa Undersköterska Social Välfärd
Forsberg Elina Vårdbiträde Social Välfärd
Hallén Frida Socialsekreterare Social Välfärd
Hast Michaela Socialsekreterare Social Välfärd
Hedman Nora Socialsekreterare Social Välfärd
Johansson Evelina Socialsekreterare Social Välfärd
Johansson Gunilla Socialsekreterare Social Välfärd
Mezher Maria Socialsekreterare Social Välfärd
Avdo Seda Stödbiträde Social Välfärd
Svensson Linda Stödbiträde Social Välfärd
Fredriksson Susanna Stödassistent Social Välfärd
Jansson Rasmus Stödassistent Social Välfärd
Johansson Olivia Samordnare Social Välfärd
Tigerberg Elin Stödbiträde Social Välfärd
Johansson Nadja Stödassistent Social Välfärd
Flod Marleen Stödpedagog Social Välfärd
Henriksson Anna Undersköterska Social Välfärd
Gashi Krenare Vårdbiträde Social Välfärd
Lilja Jasmine Undersköterska Social Välfärd
Norell Camilla Undersköterska Social Välfärd
Bengtsson Elisabeth Undersköterska Social Välfärd
Dizdarevic Edina Boendestödjare Social Välfärd
Alkheet Osama Stödassistent Social Välfärd
Söderlund Andreas Stödbiträde Social Välfärd
Persson Frida Undersköterska Social Välfärd
Andersson Hanna Socialsekreterare Social Välfärd
Andersson Ester Socialsekreterare Social Välfärd
Barndik Elin Socialsekreterare Social Välfärd
Ahmad Abdalrahman Stödassistent Social Välfärd
Edenhed Gunilla Personlig assistent Social Välfärd
Lindh Marie Personlig assistent Social Välfärd
Abdul Razaq Shakila Personlig assistent Social Välfärd
Johansson Sara Rehabiliteringsassistent Social Välfärd
Bryngelfors Åsa Stödpedagog Social Välfärd
Falk Robin Stödassistent Social Välfärd
Olsson Marita Stödassistent Social Välfärd
Hellsjö Tova Undersköterska/Resursarb Social Välfärd
Gunnarsson Felicia Undersköterska Social Välfärd
Ahmadi Mojtaba Undersköterska Social Välfärd
Andersson Ramona Undersköterska Social Välfärd
Gutu Jalane Vårdbiträde Social Välfärd
Naseri Freshteh Vårdbiträde Social Välfärd
Djup Erica Sjuksk/Assist Social Välfärd
Drake Katarina Sjuksköterska Social Välfärd
Rajkovic Brendon Vårdbiträde Social Välfärd
Yousefi Fahim Vårdbiträde Social Välfärd
Apell Anna Vårdbiträde Social Välfärd
Abubeker Hayat Vårdbiträde Social Välfärd
Wikström Maria Undersköterska Social Välfärd
Thunborg Elin Undersköterska Social Välfärd
Jansson Sofia Vårdbiträde Social Välfärd
Strömberg Liza Vårdbiträde Social Välfärd

Sheh Gibril Johar Avfallsingenjör Teknisk Service
Kling Tim Renhållningsarbetare Teknisk Service
Hallset Beate Karttekniker Teknisk Service
Lingvall Michael Karttekniker Teknisk Service
Ingmarsson Milla Anläggare Teknisk Service
Lindström Eini VA-ingenjör Teknisk Service

Thörnqvist Karoline Lärare obehörig Utbildning
Mogren Dennis Lärare obehörig Utbildning
Hodzic Aladin Coach Utbildning
Hansen Malin Utbildningsledare Utbildning
Wedner Annika Enhetschef tf Utbildning
Kazerani Jila Studiehandledare Utbildning
Andersson Cecilia Vårdlärare Utbildning
Kihlbom Lars Vårdlärare Utbildning
Smajlovic Eldin Lärare obehörig Utbildning
Gilbertsson Lars-Åke Lärare obehörig Utbildning
Karlberg Mattias Yrkeslärare Utbildning
Lunde Thomas Lärare obehörig Utbildning
Keihag Patrik Yrkeslärare Utbildning
Sjöquist Emelie Lärare obehörig Utbildning
Johansson Anneli Yrkeslärare Utbildning
Ghalehseyedi Nima Lärare obehörig Utbildning
Memetovic Demir Praktiksamordnare Utbildning
Karlsson Henrik Lärare obehörig Utbildning
Gustafsson Tina Lärare Utbildning
Sager Malena Lärare obehörig Utbildning
Elofsson Emil Lärare obehörig Utbildning