Gå direkt till Nyheten (På nya jobb i Lidköpings kommun)

  1. Lidköpingsnytt.nu
  2. 12 april 2021

Sök i Lidköpingsnytt arkiv

Mer eller mindre relaterat

På nya jobb i Lidköpings kommun

Publicerad måndag, 15 februari 2021, 09:03 av Redaktionen

Lidköpingsnytt presenterar i dag alla som fått nya anställningar vid Lidköpings kommun i januari.

Källa: Lidköpings kommun

Abdulrahim Samah Barnskötare Barn & Skola
Abrahamsson Maria Förskolebiträde Barn & Skola
Andersson Emelie Förskolebiträde Barn & Skola
Andersson Märta Förskolebiträde Barn & Skola
Andersson Lena Förskolebiträde Barn & Skola
Andersson Moa Förskolebiträde Barn & Skola
Andersson Monika Förskollärare Barn & Skola
Andersson Broström Lovisa Förskolebiträde Barn & Skola
Andreasson Sofia Kvalitetsutvecklare Barn & Skola
Antonsen Sandra-Lena Pedagogresurs Barn & Skola
Arstedt Martin Lärare årskurs 1-7 Barn & Skola
Arvidsson Björnberg Åsa Förskollärare obeh Barn & Skola
Bellika Maja Lärare obehörig Barn & Skola
Bengtsson Britt Lärare Barn & Skola
Bengtsson Öster Agneta Barnskötare Barn & Skola
Berggren Kajsa Lärare obehörig Barn & Skola
Berglund Hanna Barnskötare Barn & Skola
Bernaba Dalal Förskolebiträde Barn & Skola
Bleeker Anna-Carin Förskolebiträde Barn & Skola
Blomqvist Josefine Förskolebiträde Barn & Skola
Blomstrand Yvonne Förskollärare Barn & Skola
Bobeck Sara Lärare Barn & Skola
Brolin Ulla Lärare obehörig Barn & Skola
Burén Teodor Pedagogresurs Barn & Skola
Bäckström Elsa Förskolebiträde Barn & Skola
Carlsson Hanna Musiklärare Barn & Skola
Cox Andrew Resurspedagog Barn & Skola
Djup Malin Lärare Barn & Skola
Doukarli Heba Barnskötare Barn & Skola
Ek Andersson Evelina Barnskötare Barn & Skola
Elofsson Madeleine Resurspedagog Barn & Skola
Eriksson Ann-Charlotte Barnskötare Barn & Skola
Fast Jonas Pedagogresurs Barn & Skola
Friberg Ellen Pedagogresurs Barn & Skola
Fröjd Catarina Förskolebiträde Barn & Skola
Gashi Kodra Erodita Förskollärare obeh Barn & Skola
Gerhardsson Hanna Barnskötare Barn & Skola
Gullbrandsson William Pedagogresurs Barn & Skola
Gustavsson Anette Barnskötare Barn & Skola
Göransson Marcus Förskolebiträde Barn & Skola
Hallgren Sanna Barnskötare Barn & Skola
Hallin Jonathan Socialpedagog Barn & Skola
Hedström Marie Resursvikarie Barn & Skola
Herlöv Andrea Barnskötare Barn & Skola
Hjort Lukas Pedagogresurs Barn & Skola
Holm Stephan Lärare fritidshem Barn & Skola
Hägg Sofia Förskollärare Barn & Skola
Ismaili Deniz Pedagogresurs Barn & Skola
Ivarsson Susanne Lärare hemkunskap Barn & Skola
Karlsson Linda Barnskötare Barn & Skola
Karlsson Maria Biblioteksassistent Barn & Skola
Khaleel Ahlam Barnskötare Barn & Skola
Kiawploy Suriporn Förskolebiträde Barn & Skola
Klasson Birgitta Barnskötare outbildad Barn & Skola
Kovaci Safete Barnskötare Barn & Skola
Kroon Louice Pedagogresurs Barn & Skola
Lager Anette Förskollärare Barn & Skola
Lans Caroline Förskollärare Barn & Skola
Larsson Jeanette Förskolebiträde Barn & Skola
Lidholm Patrik Pedagogresurs Barn & Skola
Lindahl Maria Lärare obehörig Barn & Skola
Lindbjörk Annette Förskollärare Barn & Skola
Lindblad Andersson Annika Fritidspedagog Barn & Skola
Lundgren Anderberg Elin Förskollärare Barn & Skola
Löfving Karolina Lärare Barn & Skola
Magnusson Anna-Carin Förskollärare Barn & Skola
Masterdalshei Thim Beatrice Rektor Bitr Barn & Skola
Melani Ankica Pedagogresurs Barn & Skola
Mikhaeil Dima Barnskötare Barn & Skola
Nagy Katarina Skolkurator Barn & Skola
Nyberg Marina Barnskötare outbildad Barn & Skola
Obaid Abbas Haydar Resursvikarie Barn & Skola
Ohlin Oliwer Pedagogresurs Barn & Skola
Olsson Anna Barnskötare Barn & Skola
Olsson Karin Barnskötare Barn & Skola
Ovesen Carola Pedagogresurs Barn & Skola
Persson Stina Förskolebiträde Barn & Skola
Pettersson Caroline Förskollärare Barn & Skola
Pohl Tobias Pedagogresurs Barn & Skola
Rogne Johanna Förskolebiträde Barn & Skola
Rosengren Robin Pedagogresurs Barn & Skola
Sanfridsson Hanna Förskolebiträde Barn & Skola
Skogberg Mikaela Förskollärare obeh Barn & Skola
Skoglund Sara Socialpedagog Barn & Skola
Stervin Kenneth Lärare Barn & Skola
Sundvall Sten Pedagogresurs Barn & Skola
Svensson Johannes Lärare obehörig Barn & Skola
Svensson Anna-Lena Barnskötare Barn & Skola
Svensson Evelina Barnskötare Barn & Skola
Svensson Elin Pedagogresurs Barn & Skola
Söderberg Johanna Lärare Barn & Skola
Sörstrand Sofie Förskolebiträde Barn & Skola
Tegge Vera Förskolebiträde Barn & Skola
Tokat Kamuran Barnskötare Barn & Skola
Ulfengren Lindberg Linus Barnskötare Barn & Skola
Unger Alexandra Lärare Barn & Skola
Wallgren Julia Lärare obehörig Barn & Skola
Velasquez Somoza Delvin Lärare obehörig Barn & Skola
Westman Gustav Förskolebiträde Barn & Skola
Widell Wilenius Tina Barnskötare Barn & Skola
Zettersten Johan Lärare Barn & Skola
Öiestad Sjöstrand Tobias Resursperson Barn & Skola
Östlund Frida Förskolebiträde Barn & Skola

Björk Camilla Lönehandläggare Kommunstyrelsens vht
Lidholm Lina Personalkonsult Kommunstyrelsens vht
Liljebäck Oskar Enhetschef/Utvecklingsle Kommunstyrelsens vht
Olsson Bred Hanna Handläggare/Utredare Kommunstyrelsens vht
Ramåker Joakim Räddningschef Kommunstyrelsens vht
Sundbom Anna Näringslivschef Kommunstyrelsens vht

Andersson Isabelle Badvärd Kultur & Fritid
Holmström Gustafsson Lisa Biträdande chef Kultur & Fritid
Häger Magnus Idrottsplatsvaktmästare Kultur & Fritid
Larsson Felix Badvärd Kultur & Fritid

Gustafsson Louise Säkerhetssamordnare Räddningstjänsten
Larsson Roger Serviceman Räddningstjänsten
Thorsell Thomas Operativ Chef Räddningstjänsten

Berglund Mathias Livsmedelsinsp Samhällsbyggnad
Lundgren Alm Elin Kommunekolog Samhällsbyggnad
Rehnberg Eva Livsmedelsinsp Samhällsbyggnad

Abdulfattah Watfeh Lokalvårdare Service
Abrahamsson Therése Lokalvårdare Service
Andersson Sahra Ekonomibiträde Service
Andersson Karina Ekonomibiträde Service
AttaAllah Huda Kock/Kokerska Service
Bjelkenhoff Erika Ekonomibiträde Service
Chinwong Nittaya Lokalvårdare Service
Hadziselimovic Samira Kock/Kokerska Service
Haugland Anna Kock/Kokerska Service
Hägnander Sara Administratör Service
Jonsson Fanny Arbetsledare/städ Service
Kedén Christian Lokalvårdare Service
Kheshvajian Shoghig Kock/Kokerska Service
Knutsson Marita Ekonomibiträde Service
Larsson Elisabeth Köksansvarig Service
Lindgren Sandra Lokalvårdare Service
Lövkvist Jessica Ekonomibiträde Service
Magnusson Karin Lokalvårdare Service
Marof Shano Köksansvarig Service
Pasula Nina Lokalvårdare Service
Persson Ploy Lokalvårdare Service
Ragnarsson Camilla Köksansvarig Service
Saleryd Gunilla Lokalvårdare Service
Strandrot Fredrik Kost- Städchef bi Service
Thulin Sofia Parkarbetare Service

Abdul Razaq Shakila Ledsagare Social & Arbetsmarknad
Andersson Frida Socialsekreterare Social & Arbetsmarknad
Andreasson Annika Arbetshandledare Resurs Social & Arbetsmarknad
Axelsson Anna Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Broberg Anneli Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Edevid Caroline Budget- o skuldrådgivare Social & Arbetsmarknad
Ericson Katarina Socialsekreterare Social & Arbetsmarknad
Greneheim Ann-Sofie Socialsekreterare Social & Arbetsmarknad
Hagman Beatrice Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Lundell Marina Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Magnusson Eva Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Nyman Linus Kurator Social & Arbetsmarknad
Olsson Emelie Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Pettersson Sabina Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Rundqvist Inge Stödbiträde Social & Arbetsmarknad
Shedrin Nathalie Stödassistent Social & Arbetsmarknad
Sjöstedt Fanny Stödbiträde Social & Arbetsmarknad
Smedman Richard Boendesamordnare Social & Arbetsmarknad
Tenghult Marcus Stödbiträde Social & Arbetsmarknad
Wiström Jessica Stödassistent Social & Arbetsmarknad

Gustavsson Stefan Renhållningsarbetare Teknisk Service
Lingvall Michael Karttekniker Teknisk Service

Alfredsson Hanna Arbetsmarknadshandlägg Utbildning
Bolander Sanna Studie o yrkesvägledare Utbildning
Carlsson Emelia Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Durk Johan Lärare obehörig Utbildning
Eriksson Malin Förste Lärare Karriärtjä Utbildning
Flinck Joakim Elevassistent Utbildning
Holmén Lennart Gymnasielärare Utbildning
Larsson Tomas Arbetsmarknadskonsulent Utbildning
Lundahl Hanna Lärare Utbildning
Marton Cecilia Lärare obehörig Utbildning
Moberg Alexander Pedagogresurs Utbildning
Murray Natasha Arbetsmarknadshandlägg Utbildning
Ryman Camilla Lärare Utbildning
Smajlovic Eldin Lärare obehörig Utbildning
Stenman Annelie Lärare Utbildning
Strömberg Sune Lärare Utbildning
Werndin Tobias Skoladministratör Utbildning
Åhlander Kristin Lärare Utbildning

Ahmad Abdalrahman Stödbiträde Vård & Omsorg
Ahmadi Ahmad Stödassistent Vård & Omsorg
Andreasson Anneli Undersköterska Vård & Omsorg
Beijer Emma Specialistsjuksköterska Vård & Omsorg
Bridholm Angélica Vårdbiträde Vård & Omsorg
Cederhag Jenny Vårdbiträde Vård & Omsorg
Djup Gustafsson Lisa Stödassistent Vård & Omsorg
Edman Sjöberg Malin Vårdbiträde Vård & Omsorg
Eid Almohanad Vårdbiträde Vård & Omsorg
Ghebremedhin Hana Vårdbiträde Vård & Omsorg
Hahl Evelina Undersköterska Vård & Omsorg
Hedevik Kristian Stödassistent Vård & Omsorg
Hedman Margareta Undersköterska Vård & Omsorg
Hjalmarsson Maria Undersköterska Vård & Omsorg
Hjelm Manninen Oscar Undersköterska Vård & Omsorg
Holm Ingela Vårdbiträde Vård & Omsorg
Holst Victoria Sjuksköterska Vård & Omsorg
Ieyouka Emad Stödbiträde Vård & Omsorg
Johansson Helén Undersköterska Vård & Omsorg
Johansson Adam Vårdbiträde Vård & Omsorg
Johansson Elina Undersköterska Vård & Omsorg
Kajava Nina Undersköterska Vård & Omsorg
Karlsson Ida Stödbiträde Vård & Omsorg
Khader Ismail Undersköterska Vård & Omsorg
Kjörk Annika Undersköterska Vård & Omsorg
Koskinen Tilde Stödbiträde Vård & Omsorg
Larsson My Vårdbiträde Vård & Omsorg
Larsson Angelica Arbetsterapeut Vård & Omsorg
Larsson My Vårdbiträde Vård & Omsorg
Linderoth Anna Stödassistent Vård & Omsorg
Lundkvist Elina Stödbiträde Vård & Omsorg
Lång Eva-Britt Undersköterska Vård & Omsorg
Magnusson Marie Stödassistent Vård & Omsorg
Meijer Jonsson Annette Undersköterska Vård & Omsorg
Mejzini Nakije Undersköterska Vård & Omsorg
Muhammad Shafiq Stödbiträde Vård & Omsorg
Nyman Jenny Vårdbiträde Vård & Omsorg
Nyman Jenny Vårdbiträde Vård & Omsorg
Persson Ellen Vårdbiträde Vård & Omsorg
Petersson Anna Personlig assistent Vård & Omsorg
Pilo Kevin Vårdbiträde Vård & Omsorg
Ribeiro Braulio Vårdbiträde Vård & Omsorg
Shojaie Mahdi Vårdbiträde Vård & Omsorg
Sjöström Camilla Undersköt/Rehabassistent Vård & Omsorg
Svanström Katarina Distriktssköterska Vård & Omsorg
Svensson Camilla Vårdbiträde Vård & Omsorg
Svensson Camilla Vårdbiträde Vård & Omsorg
Svensson Andreas Överförmyndarhandläggare Vård & Omsorg
Tecabo Luwam Vårdbiträde Vård & Omsorg
Tecabo Luwam Vårdbiträde Vård & Omsorg
Ternemar Petra Sjuksköterska Vård & Omsorg
Tropp Alexander Stödassistent Vård & Omsorg
Östergren Noomi Undersköterska Vård & Omsorg
Östrand Helene Sjuksköterska Vård & Omsorg